+370 60567937

vilnius@meblik.lt

Facebook
Meblik MEBLIK.lt7 priežastys kodėl „Meblik“Saugu ir sertifikuota

Saugu ir sertifikuota

Saugu ir sertifikuota

Apvalinti kraštai, netoksiški iš vandens pagaminti vokiški ir itališki lakai, BLUM furnitūra (vyriai ir takeliai) su minkšto uždarymo sistema, kuriai taikoma viso gyvenimo garantija, sienos tvirtinimo laikikliai – kiekvienas elementas sukurtas taip, kad būtų ne tik funkcionalus, bet ir saugus. 

Kiekvieną baldą testuojame patys! Meblik kompanija įkūrė mažų vaikų turintys žmonės, kurie visų pirmiausia orientavosi į jų saugumą. Dėl tos priežasties kiekvienas baldas yra pagamintas sutelkiant visą dėmesį į saugumą ir patvarumą.

Saugos sertifikataiSaugu ir sertifikuota

Patalpos, kurioje auga vaikas, interjeras turi būti visiškai pritaikytas vaikams! Visi baldai patikrinti ir atitinka griežtus Europos Sąjungos standartus, taikomus vaikams skirtiems produktams. Taip pat daugumai baldų suteikti saugos sertifikatai. Be to, 'Meblik' kompanija naudojasi registruotu ženklu "MONITORING + TEST", o tai lemia pozityvesnę  gamybos audito peržiūrą ir garantiją, jog nuolatinė pramonės gaminių prekyba ir gamybos proceso stabilumas būtų užtikrintas. Tai ne kartą tikrintas gaminių atitikimo patvirtinimas.

Bandymų ataskaita

Kiekvienas serijinės gamybos baldas buvo patikrintas pagal saugą ir kokybę. Žemiau pateiktuose vaizduose rodoma, kokius dramatiškus testus turėjo atlaikyti mūsų produktai.

 
Go top