+370 60567937

vilnius@meblik.lt

Facebook
Meblik MEBLIK.ltNaujienosRašomasis stalas

Rašomasis stalas

DriftVaiko kambario įrengimas yra iššūkis visai šeimai. Ypač, jei mažasis pirmą kartą eina į mokyklą. Pradinė mokykla yra vienas svarbiausių metų įvykių. Taigi, kokį stalą turėtume pasirinkti?

Atsakymas yra paprastas. Stalas turi prisitaikyti prie vaiko ūgio, būti pakankamai didelis, kad sutalpintų visus užrašus ir vadovėlius. Gausus mūsų siūlomų stalų pasirinkimas patiks net ir išrankiausiems, o modelių ir spalvų įvairovė leis stalą priderinti prie pasirinkto kambario interjero.

 

Rašomasis stalas UP

Renkantis stalą 6-mečiui, verta atkreipti dėmesį į stalą su aukščio reguliavimo funkcija. Rašomieji stalai UP yra trijų skirtingų ilgių: 100 cm, 120 cm ir 140 cm. Stalai UP 100 ir 120 taip pat turi 5 aukščio reguliavimo lygius: nuo 50 cm iki 75 cm. O stalas UP 140 – 2 aukščio reguliavimo lygius: 61 cm ir 74 cm. Tačiau jis gali būti derinamas prie žemų spintelių. Visi šie stalai yra padengti termoreguliacine plėvele, kuri yra atspari įbrėžimams, todėl be jokių trukdžių galima mokytis rašyti, piešti ir spalvinti. Bet kokius nešvarumus galima lengvai nuvalyti drėgnu skudurėliu. Tvarką kambaryje padės išlaikyti kuprinių laikikliai, kurie gali būti primontuojami ant kiekvieno rašomojo stalo.

 

Rašomasis stalas 145

145 cm pločio klasikinis stalas. Šoninėse spintelėse galima laikyti visus mokyklos reikmenis, užrašus, vadovėlius, dažus, piešinius ir dar daugiau. O visus pieštukus bei liniuotes galima susidėti į stalčių. Kaip ir rašomojo stalo UP, šio stalo paviršius atsparus įbrėžimams. Spintelių durelės dekoruotos pasirinktos kolekcijos elementais.

 

Rašomasis stalas-lentynaRašomasis stalas su lentyna

Tai funkcionaliausias sprendimas, kuris puikiai tinka nedidelėje erdvėje, kurioje yra svarbus kiekvienas centimetras. Šis stalas su lentyna tilps bet kuriame kambario kampe ir neužims daug vietos. Visi kampai yra užapvalinti, todėl vaikas bus apsaugotas nuo sutrenkimų. Rašomojo stalo rinkimas paaugliui yra šiek tiek kitoks. Grįžti į mokyklą nėra taip įdomu. Nepaisant to, turime pasirūpinti mokymosi vieta. Paaugliai prie stalo mokosi, atlieka namų darbus ar skaito. Pažiūrėkime, kokie stalai skirti jiems:

 

Rašomasis stalas YO Mix

Rašomasis stalas YO Mix yra populiariausias tarp paauglių. Taip yra todėl, kad prie stalo galima derinti skirtingas spinteles: spintelė su stalčiais YO, TV spintelė YO 100 arba TV spintelė YO 150. Stalas kartu su spintelėmis gali būti statomas kampu arba vienoje tiesėje. 25 mm laminuotas paviršius apsaugotas braižymui atsparia folija.

Rašomasis stalas MIX

Rašomasis stalas YO Mix Plus

Tai patobulinta rašomojo stalo YO Mix versija. Šis stalas turi ne tik YO Mix stalui būdingas funkcijas, bet taip pat ir aukščio reguliavimo funkciją. Aukštį galima reguliuoti 2 lygiais (65 cm ir 75 cm). Tai puikus pasirinkimas kai vaikas dar auga.

Rašomasis stalas su lentyna

Uni White

 

Tai paaugliams pritaikytas stalas su lentyna. Paaugliai turi daugiau daiktų, tad padidintas lentynų skaičius leis juo tvarkingai laikyti vienoje vietoje.

Graviruotos durelės suteikia išskirtinumo ir puikiai prisitaiko prie kambario interjero.

 

Rašomasis stalas YO 125 ir 140

Tai klasikinis rašomasis stalas po kuriuo galime pasistatyti spintelę su stalčiais ir ten susidėti visus smulkius daiktus.

 

Renkantis stalą, turėtume nepamiršti komforto. Labai svarbu išlaikyti patogią padėtį sėdint, kad praleistas laikas prie stalo būtų kuo produktyvesnis. Štai kodėl kėdės pasirinkimas yra lygiai toks pat svarbus, kaip ir stalo. Verta pasirinkti kėdę, kuri turi galimybę reguliuoti sėdimą bei atraminę dalis atskirai. Taip būsime tikri, kad nugara turės tinkamą atramą.

Go top