+370 60567937

vilnius@meblik.lt

Facebook
Meblik MEBLIK.ltVaikų kambarys

Patarimai

Maža erdvė (patarimai, idėjos)

Maža erdvė (patarimai, idėjos) Kambario (miegamojo) dydis tai vienas iš svarbiausių faktorių renkantis interjero sprendimus. Tai stipriai įtakoja baldų išdėstymą. Jei erdvė maža, tai reikalauja papildomų pastangų siekiant geriausio galimo rezultato. Funkcionalus interjeras  Bet kokio amžiaus vaikams...

Skaitykite daugiau...

Kūdikio kampelis

Kūdikio kampelis Kūdikio kampelis Naujo šeimos nario atsiradimui reikia atitinkamai pasiruošti. Štai kodėl mes turime specialių pasiūlymų mažiausiems – nuo vaikiškos lovelės, spintų bei aksesuarų. Patogi lovelė pagaminta iš aukščiausios kokybės medžiagų yra vienas svarbiausių...

Skaitykite daugiau...

Kokias spalvas rinktis vaikų kambariui?

Kokias spalvas rinktis vaikų kambariui? Rožinė, mėlyna, balta, smėlio, pastelinės spalvos, ryškios spalvos ir raštuoti tapetai – spalvas vaikų kambariui galima rinktis iš tokios pat gausybės spalvų, kaip ir bet kuriam kitam kambariui. Štai keletas, kurios labiau tinka pagal vaiko amžių.
 
 

Skaitykite daugiau...

Kaip suplanuoti dešimtmečio berniuko kambarį?

Kaip suplanuoti dešimtmečio berniuko kambarį? 	0 metų nėra vien tik skaičius jauno vyro gyvenime. Iš drovaus pirmokėlio jis tampa rimtu ketvirtos klasės moksleiviu. Jis jau pakankamai savarankiškas, kad priimtų savarankiškus sprendimus, žinodamas galimas pasekmes (žinoma tėvų ar vyresnių brolių ir seserų patarimai yra neįkainojami). Perėjimas į 4 klasę susijęs ir su naujomis pareigomis. Dešimtmetis baigė pradinius mokymus, kuriuose išmoko skaityti, rašyti, tarti žodžius paraidžiui, matematikos taisykles, o dabar bus nauji dalykai ir pareigos, tiek mokykloje, tiek namie. Mėgstamų pasakų veikėjus pakeičia filmų superherojai, o pats berniukas nori būti traktuojamas kaip paauglys. Taigi dešimtmečio kambarį turime įsivaizduoti kaip paauglio kambarį. Tuomet kyla klausimas, kaip jį suplanuoti?

Skaitykite daugiau...

Paauglės kambario aksesuarai – ką pasirinkti?

 Paauglės kambario aksesuarai – ką pasirinkti? Tam tikru metu mūsų mažoji mergaitė tampa paaugle. Rožiniai ir spalvingi žaislai nebedominuoja ir yra pakeičiami stilingais aksesuarais. Taigi, svarbu nuspręsti, kokie aksesuarai geriausiai dera paauglės kambaryje. 

Skaitykite daugiau...

Go top