+370 60567937

vilnius@meblik.lt

Facebook
Meblik MEBLIK.ltVaikų kambarys

Patarimai

Kokias spalvas rinktis vaikų kambariui?

Kokias spalvas rinktis vaikų kambariui? Rožinė, mėlyna, balta, smėlio, pastelinės spalvos, ryškios spalvos ir raštuoti tapetai – spalvas vaikų kambariui galima rinktis iš tokios pat gausybės spalvų, kaip ir bet kuriam kitam kambariui. Štai keletas, kurios labiau tinka pagal vaiko amžių.
 
 

Skaitykite daugiau...

Kaip suplanuoti dešimtmečio berniuko kambarį?

Kaip suplanuoti dešimtmečio berniuko kambarį? 	0 metų nėra vien tik skaičius jauno vyro gyvenime. Iš drovaus pirmokėlio jis tampa rimtu ketvirtos klasės moksleiviu. Jis jau pakankamai savarankiškas, kad priimtų savarankiškus sprendimus, žinodamas galimas pasekmes (žinoma tėvų ar vyresnių brolių ir seserų patarimai yra neįkainojami). Perėjimas į 4 klasę susijęs ir su naujomis pareigomis. Dešimtmetis baigė pradinius mokymus, kuriuose išmoko skaityti, rašyti, tarti žodžius paraidžiui, matematikos taisykles, o dabar bus nauji dalykai ir pareigos, tiek mokykloje, tiek namie. Mėgstamų pasakų veikėjus pakeičia filmų superherojai, o pats berniukas nori būti traktuojamas kaip paauglys. Taigi dešimtmečio kambarį turime įsivaizduoti kaip paauglio kambarį. Tuomet kyla klausimas, kaip jį suplanuoti?

Skaitykite daugiau...

Paauglės kambario aksesuarai – ką pasirinkti?

 Paauglės kambario aksesuarai – ką pasirinkti? Tam tikru metu mūsų mažoji mergaitė tampa paaugle. Rožiniai ir spalvingi žaislai nebedominuoja ir yra pakeičiami stilingais aksesuarais. Taigi, svarbu nuspręsti, kokie aksesuarai geriausiai dera paauglės kambaryje. 

Skaitykite daugiau...

Bendras vaikų kambarys

Bendras vaikų kambarys Įrengti bendrą kambarį savo atžaloms gali būti tikrai sudėtinga, tačiau – tuo pačiu metu - ir labai įdomu. Jei norite savo vakams sukurti erdvę, kuria jie tikrai džiaugtųsi, dar tik pradėję mąstyti apie galimą kambario dizainą, jau turite atsižvelgti į tam tikrus svarbius momentus – taip lengviau išsirinksite spalvas ir pačius baldus.

Skaitykite daugiau...

Kaip dekoruoti namus?

Kaip dekoruoti namus? Kiekviena palėpė yra skirtinga, todėl visiems atvejams tinkančio interjero dizaino nėra. Stoglangiai ir šlaitinės lubos palėpėje sukuria unikalią atmosferą, kurią būtina išsaugoti. Tačiau kaip? Čia siūlome keletą laiko patikrintų ir jaunuolio kambariui palėpėje tinkamų sprendimų.

Skaitykite daugiau...

Go top