Paauglių norai keičiasi taip greitai, kad sunku su jais neatsilikti. Renkantis jaunimo baldus be raštų fasaduose, galite pakeisti interjerą augančio vaiko interesus atitinkančiais aksesuarais, nekeičiant baldų.

Young baldai – tai stilių ir galimybių paletė, leidžianti sukurti nepakartojamą erdvę paaugliams. Suprantame, kad tai ne tik vieta miegoti, bet ir vieta mokytis, leisti laiką su draugais ir, svarbiausia, skirta saviraiškai. Šiuolaikinio minimalizmo gerbėjams turime baldus su lygiais fasadais ir elegantiška apdaila. Mėgstantiems spalvas siūlome baldus su įvairiais raštais, kurie leidžia išreikšti savo individualumą.

Frame kolekcijos yra elegancijos ir subtilumo derinys. Jos pasižymi lygiais fasadais, kurie suteikia minimalistinę, šiuolaikišką išvaizdą. Kartu su graviruotomis detalėmis šonuose suteikia baldams unikalumo ir išskirtinės klasės. Pabrėžia dėmesį detalėms ir yra jūsų interjero puošmena. Tai puikus pasirinkimas tiems, kas kuria interjerus, kuriuose derinamas paprastumas ir elegancija.

MODE = neribotos interjero dizaino galimybės! Moduliniai baldai, kurių platus išmatavimų pasirinkimas leidžia kurti individualius interjero išplanavimus. Jie pateisins jūsų lūkesčius, ypač funkcionalumo, sukurdami praktiškas zonas daiktams saugoti, mokytis, dirbti ar miegoti. Jie puikiai tinka jaunimo kambariui, svetainei, miegamajam ar net biurui.

Grožis, paprastumas ir ilgaamžiškumas. Šios linijos įkvėpimas – skandinaviškos dizaino tradicijos, kurias vertiname dėl teigiamos energijos ir natūralumo. Scandi kolekcijose baldai pasižymi minimalistiniu dizainu, šviesiomis spalvomis, natūraliomis medžiagomis. Šis derinys daro juos ne tik estetiškus, bet ir derančius bet kokiame interjere.

ReStyle – tai grįžimas prie estetikos, įkvėptos tradicinio interjero. Kolekcijose dera klasikinis stilius su atnaujinta išvaizda ir modernia kokybe. Jie puikiai tiks mergaitės kambaryje, tėvų svetainėje, miegamajame ar net biure. Išskirtiniai raštai, dekoracijos ir kruopšti apdaila...Viso to dėka, kiekvienas ReStyle linijos baldas sukurs nepakartojamą atmosferą Jūsų namuose ar biure.

Vaikų erdvė turėtų būti kuriama atsižvelgiant į jauniausių šeimos narių saugumą ir komfortą, kur jie galėtų ramiai augti. Sukurti unikalų kambarį vaikui yra fantastiška patirtis. Rinkitės vaikiškus baldus Meblik ir sukurkite magijos bei spalvų kupiną interjerą, atitinkantį jūsų vaiko svajones.

Atraskite žavius ​​namelio formos baldus naujausioje Kid Home kolekcijoje. Raskite puikių sprendimų vaikų kambariui, kurie derina saugumą ir unikalų dizainą. Sukurkite savo vaikui magišką erdvę pasirinkę namelio formos baldus, kurie suteikia žavesio bet kokio vaiko interjerui!