7 priežastys kodėl „Meblik”

Mūsų produktai turi daugybę pliusų, kas juos skiria nuo kitų baldų gamintojų:

  • užapvalinti vaikiškų baldų kampai, 
  • Sherwin Williams kompanijos vandens pagrindo dažai, 
  • užtvirtinti UV šviesa fasadai, 
  • viso gyvenimo garantija tylaus uždarymo sistemai BLUM, 
  • prie sienos tvirtinami baldų laikikliai.

Kompanija Meblik prieš beveik 15 metų buvo sukurta mylinčių tėvų, kuriems jų vaikų saugumas yra prioritetas. Kiekvienas baldas projektuojamas ir kuriamas atsakingai, susitelkus net į mažiausias detales ir taip, kad vaikams būtų saugus!   Baldai atitinka saugumo normas, taikomas Europos Sąjungoje. Be to, įmonėje atliekami papildomi baldų testavimai.

Daugelis mūsų baldų turi TÜV Rheinland Lenkija saugos sertifikatus, užtikrinančius, kad baldams atlikti išsamūs saugumo tyrimai, taigi baldai yra nepriekaištingos kokybės ir atitinka visus saugumo standartus. Taip pat  TÜV Rheinland  suteikė Meblik baldams Test+Monitoring ženklą, kuris patvirtina teigiamą baldų audito rezultatą. Audito metu patikrinta:

  1. gamybos technologija, 
  2. prietaisų naudojimas, 
  3. produkcijos organizavimas,
  4. žmonių,  dalyvaujančių gamybos procese ir kontroliuojančių produkciją, kvalifikacija.

Tai garantuoja baldų gamybos proceso tinkamumą ir stabilumą!

Meblik Jums gali pasiūlyti daugiau nei 50 baldų kolekcijų vaikams ir paaugliams! Kiekviena iš jų yra unikalios formos ir tematikos.  Mūsų graviravimo technologija  sudaro galimybę sukurti ir pasakų stiliaus, ir itin realistinius raštus.

Vaikiškos kolekcijos sukurtos galvojant apie mažylį.  Vaikas susipažįsta su pasauliu, naudodamas visus jutimus, o mažiems pirštukams keliaujant išlinkimais skatinamas psichomotorinis vystymąsis. Spalvingi, įdomūs raštai bei graviūros aktyvins kūrybiškumo vystymąsi, padės pažinti spalvas ir formas. Paauglių baldų graviūros pavers unikaliais ir žaismingais net reikliausių klientų kambarius.

     

 

Kiekvienas graviravimas sukurtas su didžiausiu kruopštumu, o jo dizainas pritaikytas prie kolekcijos stiliaus. Galite rinktis gėles ir sukneles, o galbūt netgi - futbolininko siluetą ar lenktyninį automobilį Meblik balduose rasite tinkamą kolekciją ir berniukui, ir mergaitei!

 
Šiuo metu standartinis pristatymo terminas yra nuo 5 iki 8 savaičių. Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie pristatymą, susisiekite su artimiausiu salonu.

Baldams, kasdien naudojamiems vaikų, keliami milžiniški reikalavimai. Jie turi būti ne tik tvirti, bet ir saugūs. Todėl Meblik baldams yra suteikiama 5 metų garantija, kuri apima baldų medžiagas ir gamybos defektus.

Užpildyk anketą

Kol baldai pasiekia Jus, jie praeina ilgą ir komplikuotą gamybos procesą. Mūsų gamykloje vienos spintos gamyboje dalyvauja net 48 darbuotojai!

Naudojame inovatyvias technologijas, pažangią įrangą ir aukščiausios kokybės medžiagas. Baldus gamina itin kvalifikuota ir kompetentinga komanda. Dėl šios priežasties esame vertinami ne tik Lenkijoje, bet ir kitose pasaulio šalyse - ačiū Jums už tai! Siūlome aukščiausią kokybę patraukliomis kainomis, dažnai taikome nuolaidas… Įsitikinkite tuo patys!

Meblik - vertybes puoselėjanti europietiška įmonė, kurios istorija prasidėjo 2006 m. dviems draugams sukūrus inovatyvų sprendimą baldų pasaulyje - unikalias 3D graviūras, kurios vaikų ir paauglių kambariams suteikia išskirtinumo ir žaismingumo. Šiandien „Meblik“ turi beveik 300 darbuotojų bei plečiasi į naujas rinkas visame pasaulyje. Vadovaudamiesi principu, teigiančiu, kad vienintelis dalykas, kuris padvigubėja juo dalinantis yra gerumas, užsiimame socialine veikla. 

Lenkijoje bendradarbiaudami su fondais „Gražūs angelai“, "Turiu svajonę" ir „SOS vaikų kaimai“ naujai dekoravome vaikų, kuriems reikia paramos, kambarius. Džiaugiamės kurdami vaikų zonas bibliotekose, vaikų namuose, dienos priežiūros įstaigose ir kitose Europos ne pelno siekiančiose organizacijose.

Mūsų darbuotojų, partnerių, klientų ir jūsų teigiami atsiliepimai motyvuoja mus gaminti kokybiškus baldus bei teikti tinkamą aptarnavimą. Tai tik pradžia, mūsų laukia dar daug naujo, o mes turime dar daug energijos ir idėjų. Imamės darbo!