+370 446 70 803

info@berrybaldai.lt

Facebook
Berry
Meblik MEBLIK.ltBalti baldai

Balti baldai

UNI White

UNI White

UNI Shine

UNI Shine

Bianco Fiori

Bianco Fiori

UNI Nature

UNI Nature

Nordic

Nordic

UNI Dark

UNI Dark

UNI Fresh

UNI Fresh

UNI Grey

UNI Grey

Basic

Basic

X-WHITE

X-WHITE

Balti baldai vaikams ir paaugliams pasižymi minimalistiniu stiliumi, kuris šiuo metu dominuoja daugumoje interjerų. Balti baldai sukuria pagrindą, kuris suteikia galimybę žaisti su spalvomis pasitelkiant spalvotas sienas, interjero detales, audinius ar net apšvietimą. Pasirinkus tokius baldus, nuobodu tikrai nebus. Yra tiek galimų baltų baldų kombinacijų, kiek tik galime įsivaizduoti. Baltos spalvos ir medienos elementais puošti fasadai idealiai tiks modernios klasikos mėgėjams. Tokie baldai tiks tiek klasikinio, tiek skandinaviško stiliaus kambaryje sukurdami jaukų ir šiltą interjerą, kur mielai leisime laiką.

Balti matiniai ar blizgūs baldai puikiai tiks stilingame elegantiško jaunuolio kambaryje, o taip pat ir būsimosios roko žvaigždės rokenrolo stiliaus kambaryje.

Norėdami, kad kambario baldai sukurtų išskirtinę atmosferą paliekant galimybę jį nuolat keisti, geriausia rinktis modernios klasikos baldus, kurie vyrauja universaliose kolekcijose. Balti fasadai paįvairinti spalvotais pagrindais tikrai nustebins ne vieną.
 

Go top