+370 60567937

vilnius@meblik.lt

Facebook
Meblik MEBLIK.ltVaikų baldai

Vaikų baldai

Kolekcijos mergaitėms

Bianco Fiori

Bianco Fiori

Orchidėja

Orchidėja

Magic Princess

Magic Princess

Happy animals

Happy animals

Minnie Mouse

Minnie Mouse

Frozen

Frozen

Nordic

Nordic

Kolekcijos berniukams

Cars

Cars

Pirate

Pirate

Builder

Builder

Happy animals

Happy animals

Nordic

Nordic

Vaiko kambarys yra vienas iš kambarių, kurį įrenginėjant kyla daugiausiai klausimų. Jis turi būti gražus ir funkcionalus. Mūsų dizaineriai yra pasirengę jums padėti visais, vaiko kambario įrengimo, klausimais. Jie suteiks visą reikiamą informaciją, kad erdvė kambaryje būtų efektyviai išnaudojama. Geriausias sprendimas vaikų kambariui yra visus saugumo reikalavimus atitinkantys baldai su užapvalintais kampais bei nudažyti alergijos nesukeliančiais dažais.  Nebijokite vaikų palikti vienų kambaryje. Prie sienos tvirtinami baldai ar baldai su apsaugomis, kurios užtikrina, kad baldų dalys neišsitrauks ir nesužeis vaikų, garantuoja vaiko saugumą.

Vaikų baldai mergaitėms

Skirtingų paviršių pasirinkimo galimybės (blizgaus paviršiaus „Orchid”, linksmais paveikslėliais puoštų „Minnie Mouse” ir „Marie”, skandinaviško dizaino „Nordic” ir dar daugiau) leidžia sukurti išskirtinį interjerą. Visus galimus pasirinkimus vienija jaukumas ir akį traukiantis baldų paviršius. O jei norite ko nors universalesnio – balto paviršiaus „Basic” ar „Bianco Fiori” kolekcijos yra kaip tik jums.

Vaikų baldai berniukams

Saugumą ir jaunų berniukų norus atspindinčios kolekcijos, kurios nukelia į Radiator Springs miestelį, kuriame galima rasti žaibą McQeeną („Cars kolekcija”) bei nuotykius žadančias jūros gelmes, kuriose karaliauja piratai („Pirate” kolekcija). Jei vaikas domisi mechanika bei statyba, jam puikiai tiks „Builder” kolekcija.

Jei ieškote ko nors universalesnio, tinkačio tiek berniukams, tiek mergaitėms, su pakvaišusiais gyvūnais, tuomet „Happy Animals” ar „Happy Animals Green” kolekcijos yra kaip tik jums.

Kai vaikas bus pakankamai didelis, kad galėtų miegoti vaikiškoje lovoje – rinkitės lovas iš kurių vaikas nesunkiai galės išlipti pats. O kad miegas būtų saugus, lovos yra apsaugotos specialiomis apsaugomis, kurios neleidžia vaikui iškristi.

Rašomasis stalas yra taip pat labai svarbus elementas vaiko kambaryje. Geras stalas turi prisitaikyti prie vaiko ūgio ar net augti kartu su juo ( stalai UP ). O kad tėvai galėtų būti ramūs ir nebijoti, kad vaikas sugadins stalo paviršių, stalai turi būti apsaugoti specialia įbrėžimams atsparia plėvele.

Baldai vaikams pirmiausia turi būti saugūs, kad niekas netrukdytų žaidimams. Išmintingai pasirinkti baldai ne tik papuoš kambarį, bet ir tarnaus ne vienerius metu.

Go top