+370 60567937

vilnius@meblik.lt

Facebook
Meblik MEBLIK.ltKūdikių baldai

Kūdikių baldai

Kolekcijos mergaitėms

Frozen

Frozen

Bianco Fiori

Bianco Fiori

Minnie Mouse

Minnie Mouse

Orchidėja

Orchidėja

Happy Animals

Happy Animals

Magic Princess

Magic Princess

Nordic

Nordic

Kolekcijos berniukams

Happy Animals

Happy Animals

Cars

Cars

Pirate

Pirate

Builder

Builder

Nordic

Nordic

Pirmojo kūdikio besilaukiantys tėvai susiduria su iššukiu ruošiant kambarį naujagimiui. Vadovaujantis principu „vaikas yra didžiausias turtas“, siūlome saugius ir funkcionalius baldus jūsų mažyliui. Pirmoji naktis, pirmasis žingsnis, pirmasis žaidimas – visa tai vyksta kūdikio kambaryje. Įrengiant jį įsitikinkite, kad baldų dažai nesukelia alergijos ir turi užapvalintus kampus, tai užtikrins saugius „pirmuosius atradimus“ jūsų vaikui.

Nesvarbu ar tai bus berniukas, ar mergaitė pagrindinis baldas kambaryje yra lovytė. Idealiausia jei ji yra saugi ir funkcionali: turi reguliuojamą gulėjimo aukštį, silikonines apsaugas (naudinga pradėjus augti dantukams) ir galimybę ją transformuoti į mažą lovą. Tai leis jūsų mažąjam miegoti mėgstamoje lovytėje net ir tuomet, kai jis jau bus paaugęs.

Kūdikių baldai mergaitėms

Saugu, funkcionalu ir jauku, bet nebūtinai rausvos spalvos. „Minnie Mouse“ kolekcija puošta Disnėjaus personažu užtikrins žavingos pelytės kompaniją. Jei norite išvengti neskandumų renkantis kambario interjero detales ar sienų spalvą, rinkitės kolekcijas be spalvingų raštų („Bianco Fiori“).

Kūdikių baldai berniukams

Mašinėlės („Cars“) ir visiem žinomas McQeenas bei žaismingai nusiteikę gyvūnai iš „Happy Animals“ kolekcijos nukels jūsų kūdikį į pasakų šalį.

Įrengiant vaiko kambarį įsitikinkite kad baldai kurti pagal aukščiausius saugumo reikalavimus, o renkantis lovytę naujagimiui atkreipkite dėmesį į jos funkcionalumą.

Go top