+370 446 70 803

info@berrybaldai.lt

Facebook
Berry
Meblik MEBLIK.ltAksesuaraiČiužiniai

ČiužiniaiČiužiniai

Kokybė

Visi MEBLIK čiužiniai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų.  Produktai atitinka tiek mažų, tiek jau paaugusių vaikučių poreikius. Specialūs išmatavimai, tinkantys tiek kūdikių lovytėms, tiek didesnėms lovoms.

Meblik Premium 90x190 cm bei 120x190 cm čiužiniaiMeblik Premium

Spyruokliniai čiužiniai pagaminti su specialiomis pocket spyruoklėmis- kiekviena spyruoklė aptraukta medžiaga ir įdėta į specialią kišenėlę. Spyruoklės nėra sujungtos viena su kita, todėl veikia atskirai. Dviejų kietumo tipų spyruoklės išdėstytos septyniose zonose, kuriose žmogaus kūnas remiasi labiausiai. Tai padeda žmogui labiau pailsėti ir išlaikyti natūralią miego poziciją. Čiužinys natūraliai prisitaiko prie kūno formų ir svorio. Su tokiu čiužiniu miegas taps tikru komfortu, o ryte Jūsų vaikas jausis atsigavęs ir pailsėjęs!

Meblik De Luxe 90x190 cm bei 120x190 cm čiužiniai

Šis čiužinys sukurtas termoelastiniu pagrindu- elastinis putų poliuretanas (4 cm aukščio) sukomponuotas su komfortą sukeliančiu putų poliuretanu (10 cm aukščio). Čiužinys užtikrina teisingą kūno formų prisitaikymą. Ypatybės:Meblik De Luxe

  • Čiužinys apvilktas medvilniniu lygiu užvalkalėliu;
  • Plauti rekomenduojame iki 60 ° C temperatūroje;
  • Čiužinys skirtas gulėti vienam asmeniui;
  • Anti-alergiškas produktas;

Termoelastinė medžiaga- galimybė pasirinkti ir vidutinio kietumo čiužinį.

Meblik Perfect 90x190 cm bei 120x190 cm čiužiniai

Meblik PerfectDvipusio naudojimo, antialerginis čiužinys su spyruoklėmis. Užvalkalas pagamintas iš sertifikuotos medžiagos Eco-Tex Standart 100, turinčios kokybės sertifikatą. Užvalkalas gali būti skalbiamas iki 60 ºC temperatūros vandenyje. Čiužinio galimybė naudoti jį iš dviejų pusių prailgina paties čiužinio tarnavimo laiką. Čiužinys Čiužiniaipagamintas su Bonell įvairių storių ir tamprumo spyruoklėmis. Didelio tankio putų poliuretano viršutinis sluoksnis užtikrinta naudotojui visišką komfortą. Vidurinis čiužinio sluoksnis tarp Bonell spyruoklių ir putų poliuretano turi
 atsparių trinčiai savybių, todėl dar labiau didina čiužinio tarnavimo laiką o naudotojui suteikia maksimalų atsipalaidavimo jausmą. Čiužinys turi tris skirtingo kietumo zonas: štai kodėl jis puikiai prisitaiko prie kūno svorio bei formų ir užtikrina kiekvieno gulinčiojo kūno dalies poilsį. Tobulas čiužinys vaikučiams, kurie turi stuburo sutrikimų. Kietumas: vidutinis. Aukštis: ~17 cm.

Meblik Baby Comfort 140 cm bei 120 cm čiužiniai

ČiužiniaiBaby Comfort putų poliuretano čiužinys, užtikrina, kad Jūsų vaikas miegodamas pailsėtų. Čiužinys Meblik Baby Comfortpagamintas iš šalto ruoštimo putų (HR) poliuretano, turinčio aukštą elastingumą. Dėl to, čiužinys užtikrina normalų vaiko vystymąsi bei labiau saugo jį nuo galimų stuburo iškrypimų.  Čiužinys taip pat gali būti naudojamas vaikų, su alergijomis. Čiužinio sudedamosios dalys neturi jokių priedų, kurie galėtų sukelti alergiją. Išmatavimai: 140x76x10 cm bei 120x60x10 cm.

Putų poliuretaniniai čiužinukai lovų stalčiams (papildoma vieta miegui)

Kiekviena MEBLIK gamintojo lova gali turėti papildomą vietą miegui. Tiesiog į stalčių, skirtą patalynei, nusipirkite čiužinuką. Klasikinėms Putų poliuretaniniai čiužinukai lovų stalčiamskolekcijoms mes siūlome čiužinuką 180x80x10 cm išmatavimų (10 cm aukščio), o tokioms kolekcijoms, kaip Bianco- siūlome 180x80x15 cm čiužinį (15 cm aukščio). Čiužiniai, atitinka stalčių aukščius. Čiužinys yra pagamintas iš putų poliuretano ir apvilktas medvilniniu užvalkalėliu su užtrauktuku. 

MATTRESS PROTECTOR HS 2000

  • Atsparus vandeniui bei drėgmei;
  • Viršus ir apačia 100 proc. Medvilnė;MATTRESS PROTECTOR
  • Viduje yra skysčio nepraleidžiančios medžiagos, nesukeliančios alergijos;
  • Plaunamas iki 95 ºC vandens temperatūroje;
  • 4 guminiai kampai leidžia čiužiniui prisitaikyti;
Go top