+370 60567937

vilnius@meblik.lt

Facebook
Meblik MEBLIK.lt7 priežastys kodėl „Meblik“Europietiška įmonė, turinti vertybių

Europietiška įmonė, turinti vertybių

Europietiška įmonė, turinti vertybių

Viskas prasidėjo dviem draugams 2006 m. sukūrus naujovišką sprendimą baldų pasaulyje. Visa tai tam, kad suteiktume spintoms, komodoms ir lovoms unikalų charakterį, kuris suteiktų žaismingumo vaikų kambariams. Šiandien „Meblik“ turi beveik 300 darbuotojų visoje šalyje ir taip pat plečiasi į naujas rinkas visame pasaulyje. Vadovaudamiesi principu, teigiančiu, kad vienintelis dalykas, kuris padvigubėja juo dalinantis yra gerumas, užsiimame socialine veikla.

Lenkijoje bendradarbiaujame su fondais „Gražūs angelai“, "Turiu svajonę" ir „SOS vaikų kaimai“, su kuriais perdekoravome vaikų, kuriems reikia paramos, kambarius. Taip pat kuriame vaikų zonas bibliotekose, vaikų namuose, dienos priežiūros įstaigose ir kitose Europos ne pelno siekiančiose organizacijose.

Nuo 2008 m. bendradarbiaujame su Lenkijos humanitarine akcija. Padėjome įrengti tris švaraus vandens šulinius Pietų Sudane, todėl Boro ir Kuerdieko gyventojų gyvenimo kokybė žymiai pagerėjo.

Yra daug veiksnių, prisidedančių prie mūsų sėkmės. Tiekėjai, darbuotojai ir jūs, klientai, bei jūsų atsiliepimai lemia produktų ir paslaugų kokybę. Tai viso labo mūsų kelio pradžia, mūsų galvose vis dar pilna idėjų ir energijos darbui. Tad imkimės veiklos!

Go top